top of page

'LOJİSTİKTE AĞIR NAKLİYENİN ÖNEMİ' PANELİ HK.

Ağır Nakliye Sektörünün Türkiye Ekonomisi ve Lojistik sektörü açısından önemini vurgulamak ve sektöre nitelikli personel kazandırmak amacı ile düzenlediğimiz paneller hız kesmeden devam ediyor.


Son olarak Gaziantep Üniversitesi işbirliği ile düzenlediğimiz panelde Ağır Nakliye Sektörü hakkında üniversiteli gençler ile bir araya gelindi.


Panelde açılış konuşmasını ve Ağır Nakliye Sektör tanıtımını yapan Başkan Yasin BAYRAKTAR; sektöre daha nitelikli oyuncuları katmak adına her zaman gençlerin yanlarında olduklarını, dernek olarak staj sıkıntısı yaşayan öğrencilerimize istedikleri şehirde staj imkanı sunacaklarını dile getirmiştir.


Panele derneğimizi temsilen Başkan Yasin BAYRAKTAR, Başkan Vekili Filiz BOZAT, Başkan Yardımcısı Bülent EKER, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa KILINÇ ve Gaziantep Bölge Başkanı Nuri KENEŞ katılım sağlamışlardır.


Ayrıca panele Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 7. Bölge Müdürü Sayın Ömer ALKIŞ, Gaziantep Nakliyeciler Odası Başkanı Sayın Zafer AYDINGÜLER katılım sağlamışlardır.


Bizlere ev sahipliği yapan ve Geleceğimiz olan Gençlerimize ulaşmamızı sağlayan Sayın Prof. Dr. Hüseyin BOZKURT ve diğer Öğretim Görevlisi hocalarımıza şükranlarımızı sunarız.


Commentaires


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page