top of page
Başkandan Mesaj
Kalite Politikası

Başkandan Mesaj

Kıymetli Üyelerimiz,

26 Haziran 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz 3. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan teveccühü ve bizlere olan güveni ile 3. Dönem Yönetim Kurulu seçilmiş olup önümüzdeki 2 yıl sizleri ilgili kanunların Sivil Toplum Kuruluşlarına izin verdiği ölçüde hak etmiş olduğumuz değere ulaştırmak için sabırla, inançla, kararlılıkla temsil edeceğiz.

Geçmiş Dönem Yönetim Kuruluna gayret ve verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkürü bir borç bilir, devretmiş oldukları bayrağımızı en iyi şekilde taşıyıp sonraki Yönetim Kuruluna hedeflerimize ulaşmış bir vaziyette teslim edeceğimizi bilmenizi isterim.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ve bilinçsizce yapılan günü kurtarma çabaları yüzünden kan kaybeden sektör yeni dönemde yapacağımız çalışmalar sayesinde rahat bir nefes alacak ülke ekonomimiz ve sektöre katma değer sağlayacaktır. 

Rekabetin verilen hizmetle değil de fiyatla belirlendiği bir dönemi sektör olarak yaşamak eminim ki birçok firmayı derinden etkilemiştir etkilenmeyenler için zaten söylenecek bir söz de yoktur onları vicdanları ile baş başa bırakıyorum. 

Ağır Nakliye Sektörünün sorunlarının çözümü dünden bugüne hemen olmuyor zaman gerekiyor sabır gerekiyor takip gerekiyor ve en önemlisi üyelerimizin Derneğe aidiyet duygusunun en üst seviyede olması gerekiyor. Diyalog yollarını sonuna kadar kullanacağız ve bu yüzden başarılı olacağımıza inancım tamdır.

Hem Geçmiş dönemde hem de Önümüzdeki dönemde bu işleri yaparken tüm Yönetim Kurulu üyelerimiz bireyselcilikten uzak bütüncül bir yönetim anlayışı içerisinde yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. 

Derneğimizin kapısı herkese açıktır biz herkese eşit mesafedeyiz ve bu düsturumuzu hiçbir zaman bozmayacağız. Yapıcı eleştirilere açık olduğumuz gibi Mesnetsiz eleştirilere de bir o kadar karşıyız. 

Bizler bize uzatılan hiçbir eli şimdiye kadar havada bırakmadık ve bırakmayacağız. Bu zorlu yolda sabırla,  inançla, Derneğe aidiyet duygusuyla hareket edeceğiz 

Ağır Nakliye Sektörünün Çatı Kuruluşu olan AND' nin Yönetimine bizleri layık gören Kıymetli Üyelerimize Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ederim.

bottom of page