AND Ankara Lojistik Zirvesi'nde

October 15, 2018

 

Ankara Lojistik Zirvesi, Kahramankazan’da bulunan Ankara Lojistik Üssü yerleşkesinde 11-13 Ekim tarihleri arasında yapıldı.

 

Açılış törenine Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, AND Yönetim Kurulu Başkanı Tamer ERDOĞAN, ATO Başkanı Gürsel Baran, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Ankara Lojistik Üssü Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Gündüz ve sektörde faaliyet gösteren firmaların yöneticileri ile AND Yönetim Kurulu Üyesi Yasin BAYRAKTAR ve Dernek Üyeleri katılım gösterdi.

 

Derneğimizin yoğun ilgi gördüğü zirvede sektöre ilişkin sıkıntılar ve çözüm önerileri hakkında standımızı ziyaret eden sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile görüşmeler yapıldı.

 

Ayrıca Lojistik Fakültelerinin hem öğrenci hemde Öğretim Üyeleri ile önümüzdeki günlerde yapılacak olan eğitim ve seminerler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
 
Eş zamanlı fuar ve konferans olarak gerçekleştirilen zirve; AND, UND, UTIKAD, TREDER, TÜRKLIM, PETDER, Türkiye Bilişim Derneği, Atılım Üniversitesi ve BSEC-URTA desteği ile TURKISH CARGO, CEVA LOGISTICS, VIS PRIMAS, TOBB UND, VOİDA LOJİSTİK, SCANIA, HEPSİEXPRESS,  ORACLE ve ANKARA TİCARET ODASI  sponsorlukları altında gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square