top of page

AND ve OREGON TEKNOLOJİ İŞ BİRLİĞİ


Ağır Nakliyeciler Derneği (AND) Yönetimi, üyelerinin transit beyannamelerini (T1-T2-TR) daha verimli ve rekabetçi fiyatlarla temini amacıyla yaptığı çalışmalar sonucunda aldığı karar doğrultusunda, Ticaret Bakanlığından aldığı yetki ile kapsamlı teminat mektubu kullanarak asıl sorumlu/rejim hak sahibi sıfatı ile teminatlı transit beyanname üreten OREGON Teknoloji Hizmetleri A.Ş. ile iş birliğini başlatmıştır.


Logitrans fuarında 17 Kasım 2022 tarihinde imzalanan protokol ile OREGON, AND üyelerine özel bir fiyatlandırma ve 24 saat kesintisiz beyan yazımı dahil hizmet vermesi, bunun karşılığında AND’ nin üyelerine OREGON’ un tüm hizmetlerinin tanıtımını yapması imza altına alınmıştır.


Ülkemiz gümrüklerinden Ortak Transit Sistemindeki 34 ülkeye dönük transit beyanname (T1-T2-TR) düzenleyen OREGON, Almanya, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan, Polonya, Litvanya, İtalya, Fransa ve İtalya’dan beyanname başlatıyor.


Müşterilerinin şirkete ortaklığı konseptini başlatan OREGON lojistik sektörünün ihtiyaç duyduğu teknoloji tabanlı araç takip sistemi, yakıt kartı, feribot bileti, assist hizmeti, yük paylaşımı gibi hizmetler de üretiyor.


AND Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Bayraktar, OREGON Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp BARTIK ve OREGON Genel Müdür’ ü Selçuk YILMAZ tarafından imzalanan protokole istinaden, AND Üyeleri nezdinde tanıtımlar başlatılmıştır.


Üyelerimize önemle duyurulur.

Comments


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page