AND & FALCONS SİGORTA TANITIM ETKİNLİĞİBilindiği üzere 11.11.2021 Tarihinde Falcons Sigorta ve AND iş birliği anlaşması yapmıştır.


Üyelerimizin doğru ürüne hızlı ve kolay yoldan ulaşabilmeleri, en uygun ve en geniş kapsamlı sigorta teminatları alabilmeleri kapsamında ilk olarak Ankara' da bir tanıtım etkinliği düzenlenmiştir.


Ankara ve çevre illerin üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte; Kasko, Trafik, FFL ve CMR sigortaları kapsamında bilgilendirme yapılmıştır.


Etkinliğe katılım sağlayan Yönetim Kurulu Başkanı Yasin BAYRAKTAR; önceliğimiz Üyelerimizin ve Lojistik Sektörünün en önemli ve maliyeti yüksek ihtiyaçlarından bir tanesi olan sigorta konusunda uzun araştırmalar sonunda Falcons Sigorta ile bir işbirliği içerisine girdiklerini ve kısa zamanda Falcons Sigorta üzerinden poliçe kestiren üye firmalarımızın maliyetlerinin yaklaşık olarak 1.000.000 TL. civarında aşağı çekildiğini dile getirdi.


Yakın zaman içerisinde hem taşıma maliyetlerimizi hem de diğer tedarik ürünlerinin maliyetlerini daha ucuz hale getirecek işbirliklerinin de gerçekleşeceğini bunun için üyelerin aidiyet duygusunu en üst seviyede tutmaları gerektiğini söylerek, bu tip etkinliklerden tüm üyelerimizin etkin olarak faydalanabilmesi için Anadolu' nun farklı illerinde ve son olarak İstanbul' da üyelerimiz ile buluşma sağlanacağını dile getirerek sözlerine son verdi.

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square