top of page

AND & FALCONS SİGORTA GAZİANTEP TANITIM ETKİNLİĞİBilindiği üzere 11.11.2021 Tarihinde Falcons Sigorta ve AND iş birliği anlaşması yapmıştır.


Üyelerimizin doğru ürüne hızlı ve kolay yoldan ulaşabilmeleri, en uygun ve en geniş kapsamlı sigorta teminatları alabilmeleri kapsamında ilk olarak Ankara' da 14-10-2022 tarihinde Gaziantep' te bir tanıtım etkinliği düzenlenmiştir.


Gaziantep ve çevre illerin üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte; Kasko, Trafik, FFL ve CMR sigortaları kapsamında bilgilendirme yapılmıştır.


Falcons Sİgorta Genel Müdürü Vedat ONUS yaptığı konuşmada; çalışmış oldukları firmaları bir müşteri değil lojistik paydaş, çözüm ortağı olarak gördüklerini hiçbir gri alan bırakmadan Ağır Nakliye Sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini ve çözüm ortağı firmalara uzman kadroları ile her zaman en doğru ve en mükemmel hizmeti vermenin haklı gururunu yaşadıklarını dile getirmişlerdir.

Etkinliğe katılım sağlayan Yönetim Kurulu Başkanı Yasin BAYRAKTAR; önceliğimiz Üyelerimizin ve Lojistik Sektörünün en önemli ve maliyeti yüksek ihtiyaçlarından bir tanesi olan sigorta konusunda uzun araştırmalar sonunda Falcons Sigorta ile bir işbirliği içerisine girdiklerini ve yaklaşık bir yıllık bir sürede Falcons Sigorta üzerinden poliçe kestiren üye firmalarımızın maliyetlerinin 350.000 Euro aşağı çekilmesinden memnuniyetlerini dile getirmiştir.


Ayrıca Sigorta kalemi dışında farklı dallarda maliyetlerin düşürülmesi için sürekli araştırma, görüşmelerin sürdüğünü ve üyelerimizin desteği ile kısa zamanda başarı elde edeceklerini dile getirmişlerdir.Üyelerimize önemle duyurulur.

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page